Українець жорстко поставив на місце ДПС РФ (Відео)

У Росії співробітники ДПС зупинили громадянина України і попросили надати їм посвідчення водія, пише u-news.com.ua.

Водій передав посвідчення співробітника ДПС. Але співробітнику цього було мало, і він зажадав паспорт громадянина України під приводом “законного перебування на території Російської Федерації”. У відповідь водій попросив йому так само пред’явити службове посвідчення.

Співробітник ДПС проігнорував прохання водія і наполягав показати йому паспорт. Водій заново попросив співробітника надати службове посвідчення ДПС, на що співробітник відреагував в грубій формі: – “Ви хочете по мудрувати, шанована людина? У вас в Хохляндії так можна” після чого громадянин України розгнівався і сказав він, що так говорити не є добре.

Українець жорстко поставив на місце ДПС РФ

Українець жорстко поставив на місце ДПС РФУ Росії співробітники ДПС зупинили громадянина України і попросили надати їм посвідчення водія.Водій передав посвідчення співробітника ДПС. Але співробітнику цього було мало, і він зажадав паспорт громадянина України під приводом "законного перебування на території Російської Федерації". У відповідь водій попросив йому так само пред'явити службове посвідчення. Читати повністю – http://mmr.net.ua/autoworld/events/12122Більше цікавих новин – https://www.facebook.com/mmr.net.ua/#Cars #Авто

Опубліковано MMR – Motor Media Review 9 лютого 2016 р.


Не пропустіть