В Україні знайшли покинутим рідкісний люксовий седан Daimler Super V8 (Фото)

Британська класика автопрому 12 років простояла без руху! На щастя, весь час Даймлер знаходився під накриттям, тому попри тривалий час простою, люксовий седан зберігся у доброму стані. Але, як і у Британії, де час від часу виявляють подібні знахідки, автомобіль гарненько запилився. М’яко кажучи…

Як з’ясував ТопЖир, перед нами білосніжний Daimler Super V8 1998 року, придбаний в Україні. До недавна він належав одному власникові. Таких авто у нашій країні завжди можна було порахувати по пальцях, але до наших часів взагалі лишилися одиниці (мова йде не лише про «живі» екземпляри).

Цей Daimler оснащувався надпотужним двигуном, який раніше зустрічався лише в XJR. Ця модель отримала назву Daimler Super V8. На ринку США, наприклад, ця комбінація була доступна лише як спеціальне замовлення в 2001 році. У Європі та на Батьківщині ця версія також вважалася особливою і доступною лише за кругленьку суму лише справжнім поціновувачам.

Залежно від стану і ексклюзивності конкретного екземпляра, купити доглянутий Super V8 у Британії можна за 10-30 тисяч фунтів. Утім зустрічаються і значно дешевші екземпляри, щоправда, у плачевному стані. Що до України, тут лотерея – пропозицій мало, та й все залежить від стану автомобіля. Такий вже не приженеш, та спробуй віднайти на наших теренах.