Автохами продовжують дивувати людей (фото)

Полтавців не перестають обурювати досить часті випадки автохамства у місті. Хоча ініціатива жителів міста висвітлювати дану проблему і дає свої плоди, адже трапляються випадки, коли водії бачать публікації з їх авто та визнають, що автівка стоїть не за правилами. Все ж, автохами у Полтаві продовжують дивувати, залишаючи машини на переходах, тротуарах та всупереч правил дорожнього руху, пише poltava.today.

93

Поблизу Південного вокзалу у Полтаві жителі та гості міста були вимушені обходити дану автівку. З урахуванням того, що на вокзал люди частіше за все приїжджають з багажем, минути даного автохама на переході стає ще важче.

Даний приклад, коли автівка припаркована на тротуарі, питання досить спірне. Більшість полтавців зійшлися на тому, що залишати авто на тротуарі явище взагалі неприпустиме, хоча знайшлися і ті, хто переконаний – якщо прохід біля авто є, це вже не проблема для пішоходів.

53

В даному прикладі полтавець регулярно робить світлини парковки поблизу його дому. Обурює чоловіка те, що попри досить велику кількість вільного місця, автівки завжди закривають вихід з тротуару. З таких, здавалося б, незначних порушень і починається автохамство.

8888

8888888


Не пропустіть