Активісти примусили поліцейського оштрафувати свого напарника (відeo)

Подія сталася 4 грудня вночі – о пів на дванадцяту активісти руху “Спецконтроль” побачили автомобіль патрульних, який рухався з вимкненими фарами – на авто працювали лише проблискові вогні, пише depo.ua.

Поліцейський на зауваження активістів пояснив, що забувся включити фари після чергової зупинки та висловив повну згоду з тим, що має нести відповідальність за свою забудькуватість. Протокол виписав на місці напарник порушника. Сума штрафу – 425 гривень.

“Ми були приємно здивовані тим, що водій не намагався уникнути покарання користуючись службовим становищем, не почав “ліпити відмазки” про службову необхідність, проблискові маячки та інші причини. Він вчинив як справжній чоловік, який відповідає за свої вчинки. З такими поліцейськими в Ужгорода та Мукачева є шанс стати дійсно європейськими містами, де громадяни можуть бути спокійні за свою безпеку, коли їх охороняють такі як Олександр Куртанич”, – прокоментували активісти.

Олександр також прокоментував свій вчинок за допомогою соцмереж. “Друзі! Переконаний, не мав би морального права виносити людям постанови, не визнаючи власних помилок та не беручи на себе відповідальність) Закон один для всіх!” – написав Куртанич на своїй сторінці у “Фейсбуці”.


Не пропустіть