Житель Запоріжжя з купи металу створив унікальний BMW (Фото)

Житель Запоріжжя Сергій Назаренко прийняв рішення переробити свою стару машину на більш сучасну. Він зберіг окремі риси авто німецького виробника, проте в той же час змінив до невпізнанності деякі деталі. Своє творіння він назвав Phantom і продемонстрував його виставці ретро автомобілів «Запорозькі Врата- 2017», передає Joinfo.ua.

За словами українця, він переробив автомобіль BMW 340 1938 року, який придбав за доступною ціною.

«Я хотів поставити її на колеса, завести і поїхати, але зробити авто сучасним. Справа в тому, що звичайні нові машини, як консервні банки, у них немає душі. А ось старі – зовсім інша справа – вони з душею», – наводить слова творця авто.

Ескіз єдиного в світі BMW Phantom створив сам Сергій, який малював його більше двох років, а на створення машини було потрібно близько 8 років.

«У нашій родині цей BMW для душі – покататися, на море з’їздити. Та й керувати ним складно. У авто дуже довгий капот і поганий огляд. Але другого такого немає ніде», – уточнив Сергій.

Згідно з інформацією, яку підготував для ДжоІнфоМедіа журналіст Георгій Полтавчук, за ескізами Сергія Назаренка було створено не менше десяти унікальних автомобілів.


Не пропустіть