Водії повідомляють про активацію автошахраїв на дорогах

На українських дорогах активували свою діяльність автомобільні шахраї. Про це повідомляють самі водії в соціальних мережах, пише autonews.com.ua.

«Новий старий» розвод на дорозі. Київ, Окружна. Червоний Сіат, в машині дві жінки наздоганяють мене і просять зупинитися. Зупиняюся чітко паралельно їх машині так, що б водій не міг відкрити двері. Відкриваю вікно з питанням «У чому справа?». Слід відповідь – «Ви мене зачепили на минулому перехресті». Відповідаю – «Я нікого не зачіпала». Закриваю вікно і їду. Погоні, природно, не було. Знаю, що нікого не зачіпала. Подальший сценарій знаю (поки виходжу з машини вони фарбою мітять бік моєї машини – далі по накатаній: приїжджає «чоловік» – “хомячок” і преса). НЕ ведіться!!!!», – пише Олена Захарова-Сотник.

«А пару тижнів тому на тій же Окружний мені в задні праві двері як-ніби вдарився птах. Удар був не сильний. Мене це здивувало і сильно схвилювало мою собаку, яка тут же висунула свою морду в вікно і стала з’ясовувати що за удар. Може це і зупинило кидаючого – спочатку щось кидають по дверях, імітуючи удар машини, потім ти зупиняєшся і, відповідно, зупиняється кидаючий з претензією, що ти його/її зачепив.»


Не пропустіть