Автомобіль президента заблокували за порушення правил паркування

Закон є закон. Ось чому автомобіль польського президента Анджея Дуди був заблокований поліцейськими за паркування в недозволеному місці, пише automotoclub.info.

В Україні надіти на президентський автомобіль автоблокиратор навряд чи хтось наважиться. Навіть якщо він порушив правила дорожнього руху. А от у Польщі, як виявляється, перед законом рівні навіть машини найбільш високопоставлених осіб – аж до глави держави. Тому свіжий приклад – червоний Volkswagen Golf, який був припаркований в недозволеному місці під президентською резиденцією в Кракові. Він частково перекривав тротуар і не залишав півтора метра для проходу пішоходів. Пильні сусіди, не довго думаючи, викликали поліцію. Правоохоронці швидко приїхали і заблокували колеса авто.

3785_avtom

4175_fffich

Виявилося, що машина належала Президенту Польщі Анджею Дуді. Штраф за неправильну парковку оплатила президентська дочка, яка останнім часом користується машиною. В канцелярії Анджея Дуди запевняють, що сам польський глава з часів інавгурації за кермо не сідав.


Не пропустіть