Автомобільні шахраї ловлять водіїв «на живця» (Фото)

Якщо ви знайшли 100 доларів на лобовому склі свого авто – це аж ніяк не удача, ви знаходитеся в смертельній небезпеці. Якщо Вам зроблять такого типу «подарунок», блокуйте двері машини і їдьте в найближчий поліцейський відділок! Викрадачі автомобілів вміло використовують грошову приманку. Подібні інциденти відбуваються по всьому світу, і скоро можуть статися і у Вашому місті.

Потрапити в цю аферу дуже легко, особливо якщо любити легкі гроші. Більшість людей відразу ж вискакують з машини, коли бачать $ 100 купюру, заховану під склоочисниками. Ось чого шахраї домагаються: вони сподіваються, що Ви залишите ключі в запалюванні, і вони зможуть з легкістю викрасти Вашу машину.

Якщо у Вас є маленькі діти, прив’язаними до своїх автокрісел, то Ви можете назавжди розлучитися з ними! Це була реальна історія, яка трапилася з однією жінкою і її маленьким хлопчиком із Сент-Луїса, штат Міссурі.

Кірі Вайахам пощастило, що вона не помітила ці «легкі гроші», що ховалися під лобовим склом її автомобіля. Вона щойно повернулася з магазина і була зайнята дітьми та продуктовими пакетами. Кірі вела машину по автостраді, поки не помітила щось дивне під лобовим склом. Вона була здивована, виявивши, що насправді це була $ 100 банкнота! Так, вона опублікувала наступну історію на своїй сторінці у Facebook:

«Я зупинила машину на узбіччі, щоб взяти гроші, які з’явилися в моєму житті з найбільш вдалий час. Купюра була залишена в самому відповідному місці: щоб дастать її, треба було вийти з машини (неможливо було просто взяти гроші, опустивши вікно)».

На жаль для Кірі, це виявилося звичайною підробкою. Коли вона розгорнула її, вона прочитала на ньому напис: «ха-ха, ви думали, що це справжня, чи не так?»

Коли Кірі повернулася додому, їй все ще було цікаво, що з нею сталося, і вона вирішила провести невелике дослідження в Інтернеті.

«Людина, яка поклала гроші на автомобіль, як правило, знаходиться в машині прямо поруч з Вашої. Після того, як ви виходите з автомобіля, вони відразу стрибають на ваше сидіння і їдуть. На щастя, я не помітила цю «купюру», поки не добралася до шосе. Навколо нікого не було, коли я зупинилася».

Жінка була дуже близька до небезпечної ситуації. Плюс до всього, її маленький син міг би стати потенційною жертвою викрадення!

«Я щаслива, що спочатку не побачила цю купюру: вони могли б викрасти машину з моєю дитиною всередині, ті, що, безумовно, стежили за нами в той момент».

У цьому випадку Кірі і її синові дуже пощастило. І тому, вона хоче, щоб всі знали, наскільки важливо бути уважним і чуйним! Також буде добре попросити співробітника магазину проводити Вас до машини, якщо Ви раптом відчули щось недобре.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть