Стало відомо, коли в Україні подорожчають автомобілі

У найближчому майбутньому в Україні почнуть дорожчати автомобілі. Принаймні, на цьому наполягає частина експертного співтовариства.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на news.finance.ua.

– В Україні прогнозують подорожчання авто з 2020 року. Це пов’язано із забороною з наступного року імпорту нових авто без євро 6 і дозволом імпорту старих авто без обмежень, – повідомив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на сторінці в Facebook.

– Забороною з 01.01.2020 імпорту нових авто без євро 6 і дозволом імпорту старих авто без обмежень (досить євро 2) нам хочуть заборонити їздити на нових авто, щоб ми купували тільки старі. Логіка проста: зазвичай після 5-8 років експлуатації німець продає авто, так як ремонт його в Німеччині дорогий плюс екологічний збір зі страховкою на старе авто дорожче, – вказує він.

На думку Назаренка: “Лобі ЄС в Україні та лобіює прийняття таких законів, щоб перетворити Україну на країну-споживач секуонд-хенду з ЄС. Інакше де логіка: старі можна ввозити з євро 2 і без техогляду, а нові з євро 5 – заборонені”.


Не пропустіть