Водіям почали виписувати нові штрафи

Через відсутність достатньої кількості дозволів на перетин кордону українські перевізники змушені тижнями стояти у чергах, очікуючи на перепустку. Через це вони отримують штрафи за невчасну доставку.

Про це пише Захід.Нет.

Дошкуляє й 30-градусна спека. Через неї Олександр уже тиждень не виключає холодильника. Адже у будь-який момент 20 тонн слив можуть зіпсуватися. Водій вантажівки Олександр розповідає: «Вже за тиждень у нас пішло десь приблизно під 400 літрів солярки. Це, грубо кажучи, як взяти на гривні, то під 10 тис. грн».

Зараз Олександр — майже семисотий в черзі на отримання дозволу. Тому доведеться чекати ще два тижні.

«Буває таке, що привезли в Польщу товар. Вчасно його не доставили і його завертають назад, в Україну. Власник відмовляється від того товару», — додає водій вантажівки Олександр.

Поки одні лише гадають, чи оштрафують їх, інші шукають кошти, щоб оплатити нараховану пеню за простій.

«Був виписаний протокол на автомобіль, який протермінував на 3 дні доставку вантажу. І винесено рішення про накладання штрафу. Яка сума штрафу на сьогоднішній день я ще не знаю. Але те, що в мене стоїть наступний автомобіль, який завтра також буде перекручувати термін доставки вантажів, це 100%», — бідкається перевізник Олег.

Усе через обмежену кількість дозволів на перетин кордону. Їх потрібно втричі більше. А у понеділок, 12 серпня, у пункті видачі їх взагалі не було. Їх нібито не встигли передати з Києва.


Не пропустіть