За місяць в Києві евакуювали майже тисячу «героїв парковки»

З початку 2020 року з вулиць української столиці до спецмайданчиків доставлено майже тисячу автомобілів, власники яких порушили ПДР. На порушників накладено відповідні штрафні санкції.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

У поліції нагадують: «Щоденно у Києві працівники патрульної поліції та інспектори з паркування проводять заходи щодо виявлення автівок, припаркованих із порушенням Правил дорожнього руху. Далі автомобілі евакуйовують на спеціальні майданчики для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів».

У результаті з початку року з вулиць столиці до спецмайданчиків доставлено майже 1 000 автомобілів-«порушників», а на їх водіїв накладено відповідні штрафні санкції та додаткові витрати за послуги транспортування та зберігання транспортних засобів. Окрім того, за рух спеціально відведеними для громадського транспорту смугами автовласники теж нестимуть відповідальність. Адже нехтування водіями цих правил призводить не лише до фінансових стягнень, але й створює затори на дорогах та збої у розкладі руху громадського транспорту.

Аби уникнути додаткових витрат, зекономити фінанси та час, поліцейські вкотре нагадують автовласникам про неухильне дотримання Правил дорожнього руху України, а транспорт залишати лише у визначених для цього місцях. Інформацію про евакуацію автомобіля або перебування його на спеціальному майданчику можна отримати, зателефонувавши на спецлінію 102 або у телеграм-каналі «Київська платформа евакуації».


Не пропустіть