Українці витратять 3 млн грн на розробку унікального електрокара

Українська компанія Delfast Bikes отримав понад 3 мільйони гривень в рамках гранту від програми Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Як повідомляє autogeek, гроші підуть на розробку, а також безпосереднє виробництво триколісного електричного велосипеда Delfast Trike з підвищеною вантажопідйомністю. Його зможуть використовувати працівники служб доставки.

«Delfast Bikes отримав грант від USAID Ukraine в розмірі понад 3 млн грн. Мета гранту – розробка і виробництво нової моделі електротранспорту: триколісний електробайк для кур’єрів і служб доставки з підвищеною вантажопідйомністю. Актуальність такого транспорту очевидна всім. Вантажний байк для кур’єрів (і не тільки для них) – це саме те, що потрібно зараз і, схоже, буде потрібно ще довго», – зазначив співзасновник компанії з виробництва українських електробайків Delfast Данило Тонкопій.

Він розповів, що максимальна вантажопідйомність електробайка складає 300 кг, де 220 кг це безпосередньо вантаж. Delfast Trike  максимально може розвити швидкість в 42 км/год. На одній зарядці без використання педалей триколісний велосипед здатний подолати відстань в 110 кілометрів.


Не пропустіть