Volkswagen зняв з продажу легендарний Golf (Фото)

У травні 2019 року стало відомо, що Volkswagen Golf ще не довго буде продаватися в США. У той час німецький автовиробник не підтвердив цю новину, хоча сьогодні компанія офіційно підтвердила цю інформацію.

Німецький концерн оголосив про припинення провадження Golf для ринку США минулого тижня на своєму заводі в Пуебла, Мексика. Це означає, що Golf 2021 року останнім проданим тут хетчбеком з моменту запуску продажів в грудні 1974 року.

Однак повністю від німецьких хетчбеків Америка не позбудеться. Автовиробник продовжить пропонувати тут як Golf GTI, так і більш «заряджений» Golf R, обидва з серії Golf восьмого покоління. Вони з’являться у 2022 модельному році і допоможуть просунути ім’я Golf в нове десятиліття. Обидві версії отримають оновлення всередині і зовні, а також велику потужність під капотами. У Європі GTI видає 245 к.с. потужності, а Golf R – 315 к.с. Ці цифри можуть змінитися для ринку США.

З моменту появи в США 46 років тому Golf, який вперше з’явився тут як Rabbit, компанія продала близько 2,5 мільйонів екземплярів моделі. Автомобіль не перейменовували в Golf, поки в 1985 році не з`явилася модель другого покоління, хоча прізвисько Rabbit повернулося на короткий час в моделі п’ятого покоління, що випускалася з 2006 по 2009 роки. Останнім американським Golf стане модель сьомого покоління, розроблена на платформі MQB.


Не пропустіть