Volkswagen модернізує великий завод в Європі під виробництво електромобілів

Німецький концерн Volkswagen Group має намір до 2030 року перевести на електротягу 70% автомобілів, пропонованих на європейському ринку. Для втілення амбітного плану компанії буде потрібно суттєво модернізувати свої підприємства та інфраструктуру, тому першим, кого торкнуться зміни, стане завод Seat в Іспанії.

За інформацією Bloomberg, німецький автовиробник збирається винести на розгляд Єврокомісії проект по перетворенню складального майданчика Seat в іспанському Марторелі в місце виробництва тягових акумуляторів і електромобілів. Причому завод також перейде на поновлювані джерела електроенергії.

На думку глави Volkswagen Герберта Дісса, у Іспанії є потенціал для перетворення в європейський хаб по виробництву електричних транспортних засобів. На підприємстві в околицях Барселони буде організована інфраструктура для швидкої зарядки вироблених електромобілів.

Влада країни вже провели зустріч з представниками концерну. На заході були представлені плани дочірньої марки Seat з випуску електромобілів. Так, першою повністю електричною моделлю Seat може стати кросовер Cupra Born, який дебютує в поточному році. До кінця десятиліття Volkswagen збирається щорічно пропонувати на європейському ринку не менше мільйона електромобілів всіх марок.


Не пропустіть