Nissan відкликає більше 800 тис. автомобілів Nissan Sentra

Японський автовиробник відкличе більше 800 тис. екземплярів моделі Nissan Sentra через непрацюючий стоп-сигналу.

Компанія Nissan оголосила масштабне відкликання, під який потрапили седани Sentra, випущені в період з 1 грудня 2015 року по 23 листопада 2019 року і реалізовані на північноамериканському ринку. Правда машини відремонтують не скоро – тільки восени.

Відзначається, що в автомобілях виявлено проблема зі стоп-сигналами на машинах Nissan Sentra минулого покоління В17. У повідомленні NHTSA йдеться, що стоп-сигнал може відмовити через забруднення вимикача, розташованого в вузлі кріплення педалі гальма. Всі автомобілі були зібрані на майданчику компанії в Кантоні, штат Міссісіпі. Кампанія відкликання торкнеться 807 376 седанів, проданих в США, і 46 737, що проданих в Канаді.

Відзначається, що несправний стоп-сигнал може спровокувати аварійну ситуацію. Однак про будь-які інциденти, пов’язаних з дефектом, інформації поки немає.

Ремонтні роботи зведуться до заміни потенційно несправних вимикачів стоп-сигналів на машинах з групи ризику, причому нові помістять в захисний корпус, щоб виключити потрапляння забруднення на контактну поверхню. Необхідні деталі для ремонту з’являться у дилерів тільки восени цього року, про що власники будуть повідомлені додатково.


Не пропустіть