Skoda представила новий кросовер Kushaq (Фото)

Компанія Skoda розповіла про довгоочікуваний дебют свого нового компактного кросовера Kushaq, орієнтованого, в першу чергу, на індійський ринок.

Новий кросовер Skoda Kushaq був розроблений на спеціально адаптовані під індійські стандарти платформі MQB-A0 IN. Довжина новинки становитиме 4225 мм, ширина складе 1760 мм, а висота дорівнює 1612 мм. Розмір колісної бази цього бюджетного кросовера досягає 2651 мм. Обсяг багажного відсіку цього кросовера дорівнював 385 літрам, а якщо одночасно скласти задній ряд сидінь, то корисний простір зможе збільшитися вже до 1405 літрів. Максимальний кліренс моделі Skoda Kushaq, швидше за все, буде саме на часі для версії з 17-дюймовими колесами, він становить цілих 188 мм.

Лінійка двигунів нового Skoda Kushaq включає в себе, в тому числі, 1,0-літровий трициліндровий мотор TSI, що видає 115 к.с. Він працює разом зі 6-ступінчастою «механікою» або ж класичним «автоматом». Крім усього іншого, 150-сильний 1,5-літровий агрегат TSI буде також запропонований з «механікою», а ось на всіх двохпедальних модифікаціях він буде оснащуватися 7-ступінчастим “роботом” DSG.

Ціни на новинку зараз ще поки не названі, очікується лише, що вони будуть розташовуватися в діапазоні від 1 млн до 1,6 млн рупій.


Не пропустіть