У Білорусі знайшли звалище «автомобілів майбутнього» (Фото)

В одній з промзон Мінська виявлені прототипи «Е-мобілів». Фото машин опублікував білоруський портал auto.tut.by .

Відзначається, що на стоянці зараз знаходиться дев’ять «Е-мобілів». Зокрема, біло-синє крос-купе і сріблястий фургон – найраніші машини, побудовані в 2010 році силами московських ательє Карди і РАД («Російський автомобільний дизайн»). По суті, це були ходові макети надзвичайно спрощеної конструкції, оснащені мотором від снігохода і примітивної підвіскою.

Крім того, на стоянці знаходяться допрацьовані «Е-кросовери» більш пізнього зразка. Їх розробляли під Мінськом, а презентували в 2013 році.

Розробка «Е-мобіля» почалася в 2010 році, коли компанія «Міський автомобіль», створена групою “Онексім” Михайла Прохорова і «Яровит Моторс» Андрія Бірюкова, представила дві версії концепту «автомобіля майбутнього».

«Е-мобіль» планувався як екологічний бюджетний гібрид. Початку виробництва чекали в 2012 році, але в лютому 2014-го його перенесли на невизначений термін, а в квітні того ж року проект і зовсім закрили.

Автомобілі планували випускати на заводі під Санкт-Петербургом. Проектна потужність підприємства повинна була скласти 40 тис. машин на рік.


Не пропустіть