Перераховано помилки водіїв, що призводять до високої витрати моторного масла

Експерти розповіли, як можна уникнути підвищеної витрати масла в машині.

Всім автомобілістам відомо, що мотор машини через час зношується природним чином, через що витрата масла збільшується. Однак, навіть новий агрегат може вимагати доливання мастила частіше, ніж належить, при цьому пов’язано це може бути з помилками автовласника.

Варто відзначити, що при нормальній витраті масла повинно вистачати до наступної планової заміни при проходженні ТО. Нагадаємо, що норма для нового бензинового агрегата дорівнює від 5 до 25 грам на 100 літрів спаленого палива, а для дизеля – до 50 грам на 1000 км.

Найбільш частою причиною підвищеної витрати масла експерти називають людський фактор, а якщо точніше – заливка підробленого мастила. Подальше доливання оливи теж призводить до перевитрати. Необхідно звертати особливу увагу на умови експлуатації машини, а саме на погоду, бездоріжжя і перевантаження.

Всі перераховані фактори викликають підвищення витрати масла. За словами експертів, зменшити витрату масла допоможе перехід на більш в’язке масло, при сильному зносі агрегату можна взагалі використовувати мінеральне.


Не пропустіть