Представлена ​​електрична Skoda з запасом ходу 535 км

Виробник Skoda представив офіційні зображення нового електричного купе-кроссовера Enyaq Coupe iV. Машина заснована на класичному Enyaq iV, матиме три версії, топова з яких буде видавати 265 кінських сил і долати на одному заряді більше 500 кілометрів.

На відміну від стандартного Enyaq iV, нове крос-купе обзаведеться більш обтічним і практичним кузовом ліфтбек, а також буде на міліметр вище (1617 мм) і на 14 міліметрів (4564 мм) довше його. Ширина і відстань між осями становитимуть колишні 1879 і 2765 міліметрів відповідно.

На ринок купеподібний автомобіль випустять в трьох варіаціях. Базова 60 iV матиме задній привід, один 179-сильний електродвигун і тягову батарею ємністю 62 кВт*год. Сходинкою вище встане модифікація 80 iV з більш продуктивним 204-сильним електродвигуном і батареєю на 82 кВт*год, а на вершину лінійки поставлять повнопривідну варіацію iV 80x, яка має два мотора сумарною потужністю 204 кінських сили.

За дальнобійністю Enyaq Coupe буде перевершувати стандартний Enyaq на 15 кілометрів. Так чи інакше, практична в даному сенсі версія (середня з 204-сильним двигуном) зможе долати на одному заряді до 535 кілометрів по циклу WLTP.

Інших детальних відомостей про нову модель в даний час немає. Прем’єра Skoda Enyaq Coupe iV повинна пройти до кінця нинішнього року, а в продаж він цілком ймовірно надійде тільки на початку наступного.


Не пропустіть