Mercedes може відмовитися від універсалів (Фото)

Головний операційний директор Mercedes-Benz Маркус Шефер сказав, що компанія без особливого оптимізму дивиться в майбутнє автомобілів з кузовом “універсал” та інші ніші, оскільки електрифікація зрушує баланс традиційних секторів ринку.

В інтерв’ю на Мюнхенському автосалоні Шефер визнав, що «універсали» незабаром залишаться в минулому. Цей ринок знаходиться під тиском, оскільки все більше і більше клієнтів переходять на позашляховики, а «сараї» користуються попитом тільки на декількох ринках.

Раніше інші джерела в Mercedes-Benz вказали, що з появою все більш економічних позашляховиків, особливо більш аеродинамічних електричних, ринок універсалів скорочується. Зараз Європа – одне з небагатьох місць на світовому ринку, де подовжені версії купуються в великих кількостях, оскільки Китай і США віддають перевагу машинам сегменту SUV.

Шефер також визнав, що Mercedes оцінює майбутнє купе і кабріолетів: «Ми повинні визнати, що попит на кабріолети в усьому світі падає – Китай не є пріоритетним ринком для родстерів, а в Європі менше покупців, які вибирають кабріолет, в порівнянні з тим, що було кілька років тому. Але я думаю, що це дуже привабливий і емоційний продукт».

Однак компанія не зможе відмовитися від однієї речі в своїх майбутніх автомобілях – від шкіри. Незважаючи на перехід до більш екологічного виробництва, в тому числі до нових способів виготовлення сталі і до електричних моторів, шкіра залишиться пріоритетним матеріалом для машин Mercedes-Benz. Зокрема, Шефер хоче зберегти матеріали на рульовому колесі.

«У вас є веганський інтер’єр, який доступний сьогодні, як і Artico. Але ми не хочемо відмовлятися від шкіри. Ми вивчаємо спосіб обробки шкіри, вивчаємо це докладно і тому знаємо, звідки вона береться», – сказав Шефер.


Не пропустіть