В Києві може з’явитись інтелектуальна транспортна система

У Києві продовжується впровадження транспортної системи на базі камер міської системи відеоспостереження. Вона допоможе зменшити затори на дорогах та зробить муніципальний транспорт більш ефективним, пише auto.24tv.ua.

Аналоги таких систем вже показали свою ефективність в багатьох містах розвинених країн. Вони відстежують інформацію про завантаженість доріг та відправляють ці дані дорожнім службам або ж поліції. Тому час реагування на дорожні перешкоди чи ДТП буде в рази швидшим. Саме така система дозволила розвантажити дороги одного із найбільших міст у світі – Нью-Йорку.

Найскладніші перехрестя в Києві вже аналізуються 31 камерою ІТС. До кінця року планується під’єднання ще 43 камер.

Загалом до аналітичного модулю прогнозування завантаженості трафіку під’єднано більше тисячі камер міста, а у разі необхідності підрахунок транспортного потоку виконують і інші камери.

“Додам, що спільно із зарубіжними партнерами ми проводимо аналіз комплексної схеми руху транспорту. Одне з головних завдань – оптимізація керування світлофорними об‘єктами”, – пише на своїй сторінці у соцмережі Петро Оленич, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).


Не пропустіть