Складено ТОП-25 найнадійніших автобрендів цього року

Експерти британського видання «What Car?» поділилися результатами дослідження, в ході якого були визначені 25 найбільш надійних автобрендів цього року.

В даний рейтинг експерти включили автомобільні марки з найвищим рівнем надійності, наприклад, моделі з мінімальною кількістю зафіксованих неполадок за 2021-й, причому їх вік не перевищував 5-ти років.

Почнемо від менш надійних до тих, яким можна повністю довіряти: спочатку відзначимо автомобілі брендів Fiat і Land Rover з показником надійності в 82% і 82,5% відповідно. Nissan і Ford відзначилися показником в 86,2%, а модельний ряд Alfa Romeo розташувався на 21-й позиції з результатом в 86,5%.

Потім експерти відзначили Porsche з результатом 89,4. Відразу чотири автобренди показали той же рівень надійності – 89,6%.

В межах 10% від ідеалу розташувалися такі марки: Jaguar, Volkswagen, Volvo, німецький Audi, SEAT, французька Renault, Honda, BMW, чеська Skoda, Citroen, корейська KIA, Mazda і японська Mitsubishi. Кожен з цих брендів отримав рівень надійності в межах від 90,1% до 96,9%.

Так, рейтинг лідерів починається з марок Toyota і Mini – обидві отримали результат в 97%. Потім йдуть Suzuki і Hyundai з рівнем надійності 97,1%. Ну а найнадійнішими в цьому році були визнані автомобілі марок Dacia і Lexus з результатом в 98,7%.


Не пропустіть