Названо 5 ознак автомобіля, від покупки якого варто відмовитися

У 2021 році як ніколи стала актуальною купівля вживаного автомобіля. По-перше, тому що нових машин у салонах практично немає, а по-друге, ціни на них зростають з кожним днем. Фахівці вирішили скласти список основних ознак машини, яку не варто купувати, пише ampercar.com.

По-перше, варто загнати машину на підйомник і подивитися на неї знизу — гнилі пороги або лонжерони, головна причина, через яку варто відмовитися від покупки такого авто. Величезна кількість шпаклівки або тонкий метал кузова теж свідчать про «втому» автомобіля.

Неправильно виставлені кути коліс – ознака серйозного ДТП, а димлячий мотор, хрустка або дьоргаюча коробка – ознака швидкого і дорогого ремонту. Нарешті, при покупці вживаної машини слід перевіряти її історію — нерідкі випадки, коли на продаж виставляється відновлений після серйозного ДТП автомобіль.

З обережністю фахівці рекомендують ставитися до машин з відрізаними каталізаторами – це вірна ознака «тюнінгу» і того, що з машиною поводилися не завжди ласкаво, та й згідно із законом експлуатація такого авто заборонена. Зрозуміло, брати машину після того, як вона відпрацювала у таксі, також не варто.


Не пропустіть