Subaru почала приймати замовлення на електричний кросовер Solterra

Компанія Subaru відкрила прийом замовлень на електричний кросовер Solterra 2023. Це перший повністю електричний автомобіль бренду.

З цього моменту і до 28 лютого поточного року депозит, що повертається, у розмірі 250 доларів дасть можливість стати одним з перших, хто отримає електричний кросовер Subaru Solterra. Система бронювання дозволить клієнтам обрати оздоблення інтер’єру, кольору і дилера марки Subaru.

Наразі покупцям доступно кілька версій новинки на вибір: Premium, Limited або базова модифікація Touring. Поки що пропонуються лише чотири відтінки: «космічні білі перли», «стихійні червоні перли», а також «галактичні чорні» та «копчені вуглець».

Як відомо, новинка розділяє більшу частину кузовних деталей із моделлю Toyota bZ4x. Технічно Subaru Solterra також нічим не відрізнятиметься від свого «побратима» і отримає акумулятор на 71,4 кВт*год, який забезпечить запас ходу в понад 500 кілометрів. Також електричний кросовер матиме два варіанти силової установки: з одним електродвигуном потужністю 201 к.с. і з двома – з віддачею 215 «коней». Останній працюватиму спільно із системою повного приводу.


Не пропустіть