В Україні випустили потужну 32-метрову автовишку (Фото)
Завод Спецтехніки Техкомплект виготовив чергову 32-метрову автовишку DASAN. Спецтехніка поїхала в один з регіонів нашої країни. Про це повідомляє пресслужба виробника.
«Завод спецтехніки Техкомплект зібрав ще одну 32-метрову південнокорейську автовишку DASAN CT320EX. Цього разу як базове використане вантажне шасі JAC N200», – йдеться у повідомленні.
Автогідропідйомники із серії SKYMAN розраховані на робочу висоту до 31,9 м, допустима вантажопідйомність колиски 300 кг, максимальний виліт 20/25,5 м.
Модель DASAN монтується на шасі 10 т з суперкороткою колісною базою. Модель була отримана в результаті послідовного підвищення якості протягом багатьох років. Операційні особливості та функціональність автовишки DASAN перевершує аналогічні моделі цього ж класу.
Автовишка такого типу призначена для виконання різних функцій:
- висотні роботи з обслуговування та ремонту світлофорів, вуличних ліхтарів, звукоізоляції стін та забезпечення роботи охоронного освітлення.
- монтаж та сервіс електромереж, комунікаційних пристроїв зв’язку, об’єктів кабельного телебачення.