Київські поліцейські отримали новенькі мотоцикли BMW (Фото)

Патрульній поліції Києва передали 11 мотоциклів BMW в якості допомоги від Вільної землі Баварія. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні передали Патрульній поліції Києва 11 мотоциклів BMW, які столиця отримала в якості допомоги від Вільної землі Баварія. Мотоцикли обладнані всім необхідним для патрулювання вулиць. Отримана техніка допоможе столичним патрульним оперативно реагувати на виклики, бути більш маневреними та мобільними. Я вдячний міжнародним партнерам, які продовжують нас підтримувати. Завдяки їхній допомозі ми передаємо на фронт необхідну техніку та обладнання. Оснащуємо сучасною технікою екстрені служби столиці, від оперативної роботи яких залежить спокій у місті та людські життя», – написав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що тільки минулого року Баварія передала Києву 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та 6 спецавтомобілів. Зокрема, 3 нових сучасних «швидких» Renault, мікроавтобус Ford, пожежний Mercedes і автомобіль Iveco. Ці авто вже працюють у службах столиці.

Джерело kyivcity.gov.ua

Не пропустіть