Мінінфраструктури спільно з МВС готують масові чистки і перевірки водіїв

Міністерство інфраструктури і Міністерство внутрішніх справ підписали спільний план дій із забезпечення безпеки на дорогах країни. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, пише autotheme.info.

Спільний план дій передбачає посилення контролю як за перевезеннями пасажирів, в тому числі – під час курортного сезону, так і транспортування вантажів і контейнерів.

За словами заступника глави Нацполіціі Олександра Фацевича, Міністерство інфраструктури і Міністерство внутрішніх справ підписали спільний план дій, адже одне із основних завдань Національної поліції – це контроль безпеки на дорогах країни.

Заступник голови Національної поліції України зазначив, що в Україні сьогодні триває курортний сезон. У зв’язку з цим значна кількість людей переміщується по дорогах України.

«Ми маємо не надто хорошу статистику, в першу чергу – з перевезенням пасажирів. Тому наше завдання – посилити контроль та боротьбу з нелегальними перевізниками. І сьогодні ми проводимо брифінг, щоб громадяни зрозуміли це і поставилися до цього серйозно », – підкреслив Олександр Фацевіч.

Він також зазначив, що ще одним важливим питанням є перевезення негабаритних і небезпечних вантажів. Через порушення правил таких перевезень стався ряд ДТП. Крім того, фіксуються факти пошкодження дорожнього полотна, і вони, в свою чергу, теж призводять до дорожньо-транспортних пригод.

«Тому наше сьогоднішнє завдання – Укртрансбезпеки і Національної поліції – піклуватися про безпеку громадян на дорозі, яку вони заслуговують», – підкреслив заступник глави Нацполіціі, додавши, що ця думка є основним посилом спільного плану дій двох відомств.


Не пропустіть