На КрАЗі таки побороли «совдепівський» анахронізм

В рамках програми технічного переозброєння підприємства на 2017 рік на «АвтоКрАЗі» повністю завершені роботи по реконструкції фарбувального комплексу цеху шасі. Модернізація фарбувального конвеєра, планування і будівельні роботи нової ділянки велися силами допоміжних структурних підрозділів підприємства. Завдяки виконаному комплексу робіт, вдалося піти від “совдепівського” анахронізму, коли техпроцес передбачав виведення гілки конвеєра з пофарбованими мостами на вулицю, що в холодний період часу створювало некомфортні умови праці для працівників цієї ділянки. Зараз знісвння і навішування мостів під фарбування відбувається безпосередньо в цеху.

Дуже важливо, що стиковка нової частини траси конвеєра велася в святкові і вихідні дні, щоб не зупиняти виробничий процес малярного відділення. Запуск і налагодження конвеєрної траси пройшли дуже швидко, без проблем. Швидкість виходу виробів після їх завантаження на фарбування скоротилася на півгодини.

Нагадаємо, що роботи з реконструкції фарбувального комплексу було розпочато в минулому році і на ці цілі автозавод тоді направив понад півмільйона гривень. У поточному році на заключні роботи підприємством було освоєно понад 1 млн.грн. При цьому 200 000 грн. вдалося заощадити за рахунок використання елементів конвеєра з інших цехів, не задіяних в технологічному циклі, тимчасово законсервованих.

Від інвестицій в реконструкцію фарбувального виробництва автозавод не очікує економічного ефекту. Це більше соціальна програма, оскільки переклад всього техпроцесу фарбування повністю «під дах» дозволить значно поліпшити умови праці робітників фарбувального відділення. Виграє також від цього і покупець, оскільки новий техпроцес дозволить ефективніше виявляти дрібні дефекти фарбування і відразу ж їх виправляти, що в кінцевому підсумку поліпшить якість фарбування вузлів і деталей шасі автомобіля.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть