Олег Назаренко: Цікавий аргумент “бляховодів”

Цікавий аргумент бляховодів: “Я можу їздити по Німеччині, Польші, Литві на українських (іноземних для них) номерах цілий рік і мені ніхто не забороняє, а чому мені забороняють їздити на литовських ( іноземних для нас) номерах в Украіні?”.

Зауважили підміну поняття?

Дійсно, українець (як нерезидент Німеччини) може їздити там на українських номерах до 1 року, але і німець (як нерезидент Украіни ) може їздити у нас на німецьких номерах до 1 року!

А ось той же німець (резидент Німеччини) не має права більше 5/7 днів їздити по Німеччині на украінських номерах, а українець (резидент України) не має права їздити в Украіні більше 5/10 днів на німецьких номерах.

Наше законодавство повністю копіює закони ЄС!

Хочете його змінити, щоб на бляхах кататись, то давайте відверто скажіть, що Закони ЄС не підходять Вам!

Нам потрібно боротись з високими податками на автоімпорт та зменшувати іх для ВСІХ украінців, а не вимагати дозволити не сплачувати податки “вибраним на бляхах”!

Потрібно зменшити вартість розмитнення авто для украінців, а на бляхах дозволити їздити лише іноземцям при купівлі ними віньєтки, як це зробили в Молдові! Тоді українці будуть ставити авто на реєстрацію і відразу зникнуть черги за отриманням дотацій на комуналку, бо власник Ланосу дотацію не отримає, а водії незареєстрованих БМВ на бляхах показують доходи 2 тис. грн, ідуть і отримують дотаціі з бюджету, тобто крадуть наші з Вами гроші..

Джерело www.obozrevatel.com

Не пропустіть