ЄС виділив Україні 145 мільйонів євро на будівництво першої якісної дороги

Євросоюз виділив понад 145 мільйонів євро бюджетних коштів на проект в Україні з будівництва автотраси Варшава-Люблін, яка буде проходити через територію України.

Як повідомили в прес-службі Кабінету міністрів України з посиланням на заяву глави Мінекономрозвитку, сімнадцята європейська магістраль повинна увійти в трансєвропейську транспортну мережу, з’єднавши частини польської та української територій.

Згідно з проектом, така дорога, виконана за європейськими стандартами, дозволить українським громадянам швидко, безпечно і комфортно дістатися від граничних пунктів пропуску до Варшави. На даний момент вже ведеться будівництво нової ділянки магістралі Гребенне-Варшава, пізніше почнеться другий етап робіт на відрізку Гарволін-Гурашка, який планується завершити і ввести в експлуатацію вже восени наступного року.

Член Європейської комісії з транспортної комунікації М.Схінас зазначив, що інвестиція в українсько-польську ділянку магістралі в цілому підвищить рівень комфорту і безпеки на території та оптимізує часові витрати на переміщення за даними і сусідніх регіонів. Як відомо, сьогоднішнє переміщення по старій сімнадцятій трасі важко через погану якість дороги і пов’язаних з цим заторів і повільного переміщення автомобілів.

Джерело strou.net

Не пропустіть