Porsche Cayenne Coupe: перші зображення серійної версії

Кілька днів тому фотошпигунам під час випробувань вперше попався Cayenne в новому кузові, завдяки чому у експертів з’явилася можливість скласти своє уявлення про зовнішній вигляд майбутньої новинки.

Porsche Cayenne був представлений в минулому році. Незабаром після прем’єри з’явилася перша інформація про можливу розробку «купеподібного» кросовера на його базі. Судячи з усього, передня частина залишиться незмінною. Кросовер буде п’ятидверним, як і його основні конкуренти – Audi Q8, BMW X6 і Mercedes-Benz GLE Coupe. Трьохдверний кузов міг би виглядати цікавіше, проте його комерційні перспективи під питанням: наприклад, нещодавно з’явилася інформація про те, що в новому поколінні «трьохдверки» Range Rover Evoque, в загальному обсязі продажів її частка становила лише 5%.

Рівень даху може трохи опуститися щодо стандартного Cayenne. Лінія бічного скління буде нагадувати Panamera, самі ж істотні зміни очікуються в задній частині. Зрозуміло, нахил задніх стійок стане значно сильніше, а ніша номерного знака, судячи зі шпигунських фотознімків, переміститься з кришки багажника на задній бампер. Також під заднім склом розташується спойлер.

За наявною інформацією, Cayenne купе буде представлений в наступному році.


Не пропустіть