ТОП-3 кращих способи економії пального

Через високі ціни на бензин і солярку автомобілісти шукають можливість скоротити витрату пального і хоча б трохи заощадити. Експерти назвали три кращих способи, як істотно скоротити витрати пального.

Відкриває ТОП-3 правильна манера водіння без різких прискорювань та гальмувань. Чимало водіїв нехтують цим правилом, а потім дивуються, чому реальна витрата пального не збігається із заявленою виробником. Причина не в обмані, а в тому, що в технічних характеристиках авто вказується витрата пального при плавній і спокійній їзді. Якщо дотримуватись елементарних правил, то в баку залишатиметься більше пального, ніж зазвичай.

Друге місце експерти віддали вибору маршруту. Перш за все він не повинен пролягати через дороги з поганою якістю покриття, частими світлофорами і підйомами. У такому випадку краще обрати довший, але якісніший шлях.

Заощадити пальне також допоможе заправка автомобіля виключно на перевірених АЗС. Якістю пального в жодному разі не можна нехтувати. При заправці неякісним бензином чи дизелем зростає його витрата. Крім того, це може негативно вплинути на двигун.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть