Власників “євроблях” попередили про нову схему шахрайства

Для українських власників євроблях з’явилися сумні новини. Крім постійних порожніх обіцянок щодо пом’якшення податкових умов на голову водіїв авто на єврономерах впала нова злочинна схема.

Про це стало відомо завдяки повідомленню юриста Олександра Плахотника, пише портал “Політека”.

“Перевірити, як довго машина без реєстрації знаходиться на території України, можна за номерами. Тому шахраї вигадали нову схему заробітку — продають “нові” номери. З їх допомогою нібито поліція не зможе визначити цей термін перебування авто на території країни”, – розповів юрист.

У той же час інший юрист, Ольга Ніколаєнко, розповіла, чому купувати таку “послугу” марно.

“Платити за такі номери можуть тільки дуже довірливі автолюбителі. Документи на автомобіль будуть підроблені. Легально їх отримати неможливо. І машину все одно можна пробити за vin-кодом, який знаходиться на двигуні, на кузові”, — підкреслила вона.

При цьому продавці самі взяли на озброєння хитрий прийом – вони починають “підганяти” можливих покупців. Мовляв “думай швидше, я постійно у відрядженнях. Якщо хочеш машину, можу за п’ять днів все організувати” і так далі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2018 році громадяни України почали особливо активно купувати іноземні автомобілі. Причин тому є декілька. Однак тільки за липень 2018 року українці купили на 30% більше авто в порівнянні з липнем минулого року.

За перші сім місяців в Україну було завезено автомобілів на суму 1,2 мільярда доларів. Так, тільки в липні 2018 року в країну імпортували 18444 легкових авто на загальну суму 170,2 мільйона доларів. І це на 30% більше показника липня 2017 року.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть