«Богдан» закликає Раду прийняти важливе рішення до новорічних канікул

Корпорація «Богдан» закликає Верховну Раду невідкладно ухвалити законопроекти 8159 і 8160, які стосуються зменшення податкового навантаження на виробництво електротранспорту в Україні. Це сприятиме залученню міжнародних інвестицій у вітчизняний автопром, який на власних потужностях зможе виробляти електрокари світових брендів за доступними для українських водіїв цінами. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Парламенту слід до новорічних «канікул» розглянути законопроекти, які покликані сприяти розвитку виробництва електротранспорту в країні. Важливо якомога швидше впровадити пільги для підприємств, які зможуть почати безперебійне виробництво «зелених» автомобілів світових компаній. Україна повинна бути серед тих країн світу, які переходять на сучасний і екологічний транспорт», – відзначили в компанії.

У «Богдані» відзначають, що вітчизняне виробництво значно знизить ціну на електромашини і зробить їх доступними для українського покупця. Також власне виробництво буде означати нові надходження до державного бюджету у вигляді податків з продажів і сприятиме збільшенню робочих місць на заводах.

Як відомо, законопроекти 8159 і 8160 передбачають імплементацію 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів, виробництва запчастин, батарей, самих електрокарів і електробусів в Україні.

У компанії «Богдан» відзначають, що Україна має всі можливості для виробництва електрокарів завдяки природним ресурсам і підприємствам. Так, в листопаді «Богдан» представив першу українську повністю електричну версію вантажівки, виготовлену для датської компанії Banke Electromotive. Після завершення сертифікації почнеться її серійний випуск в рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Крім того, корпорація має досвід у виробництві екологічного громадського транспорту: електробус «Богдан А70100» успішно експлуатується в Чехії і Польщі. Крім того, в цьому році «Богдан» передав французької компанії Bluebus 12-метрові кузова для електробусів.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть