Бюджетний Hyundai Santro почав користуватися ажіотажним попитом

Вийшовши на ринок в листопаді минулого року, вже до середини грудня новий бюджетний хетчбек Hyundai Santro зібрав в Індії понад 45 тисяч замовлень. За даними Autocar India, до кінця січня кількість майбутніх власників компактної «п’ятидверки» зросла до 60 тисяч, і ажіотажний попит продовжує рости.

Відзначимо, що в цьому році Hyundai Santro відзначає 20-річний ювілей з дня своєї першої появи на індійському ринку. За цей час модель побувала в багатьох країнах, де продавалася під коротким ім’ям Atos.

Нинішнє покоління хетчбека побудовано на абсолютно новій платформі з передніми амортизаційними стійками типу McPherson і простою напівзалежною балкою ззаду. За габаритами автомобіль ідентичний KIA Picanto – навіть колісна база і там, і там становить 2400 мм.

Моторна гамма новинки представлена ​​1,1-літровим 69-сильним бензиновим двигуном, що працює в парі з п’ятиступінчастою “механікою” або “роботом” AMT. В якості альтернативи доступний варіант з передвстановленим ГБО (на метані) і 59-сильним мотором.

Базове оснащення Hyundai Santro включає: водійську подушку безпеки, кондиціонер, ABS, мультимедійну систему з сенсорним дисплеєм, камеру заднього виду і задній парктронік.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть