В Україні стартувало виробництво незвичайних позашляховиків (Фото)

В Україні є чимало підприємств, які створюють нові, а часом унікальні, «надбудови» на шасі світових брендів. Так з’являються «позашляхові будинки на колесах», спецлабораторії, спец підйомники та ін.

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, тепер список такої техніки поповнився позашляховим вахтовим автобусом на шасі IVECO EuroCargo.

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, проект реалізований вітчизняним Заводом спецтехніки «Техкомплект» для Дніпровської енергосистеми (НЕК «Укренерго»). Енергетикам потрібен був позашляховий житловий модуль, який було створено на базі повнопривідної італійської вантажівки IVECO EuroCargo.

Отже, новий український вахтовий автобус зібраний на шасі IVECO EuroCargo ML110E22W 4×4 і призначений для використання в важкодоступних районах. Кузовна надбудова вахтовки – зроблена на вітчизняному Заводі спецтехніки «Техкомплект».

Фургон сконструйований на просторовому каркасі на трубчастому профілі 40х40 мм. Зовнішня обшивка – оцинкований сталевий лист з полімерним покриттям, всередині прошарок з екструдованого пінополістиролу.

Внутрішня обшивка вантажного відсіку – 9,5-міліметрова фанера.

У пасажирському відсіку – 8 сидінь з ременями безпеки. Обшивка пасажирського відсіку зроблена з 3-міліметрового алюмокомпозиту. Для оздоблення застосована обшивка «під дерево» для створення більшого затишку.

В кабіні водія – 3 місця (2 пасажирських + 1 водійське).

У комплектації – переговорний пристрій з кабіною водія, автономний обігрівач Webasto, лебідка Dargon Winch, розташована на надрамнику, з тяговим зусиллям 9 т.

До речі, як зазначили в компанії-виробнику, останнім часом зберігається стійка тенденція переходу на іномарки в якості базових вантажних і легкових шасі для таких «надбудов». А ГАЗи, МАЗи та ін. – поступово відходять в минуле.

Тенденція використання західноєвропейських шасі виробництва Італії, Німеччини, Франції цілком зрозуміла, оскільки власникам бригадних автомобілів, аварійних майстерень, автокранів, паливозаправників, автобетонозмішувачів важливо, щоб навісне обладнання стояло на надійному, добротному і безвідмовному шасі.


Не пропустіть