Названі п’ять найнадійніших автомобілів, які не ламаються десятиліттями

Надійність автомобіля – поняття відносне, і оцінювати його об’єктивність краще відразу за кількома факторами. Одним з них, безумовно, вважається частота поломок. Експерти видання PrimPress назвали ТОП-5 найбільш надійних машин, які, по завіреннях їх власників, не ламаються десятиліттями, пише ТМ.

Перше місце дісталося німецькому спорткупе Porsche 911 – його експерти зараховують до найміцніших автомобілів в світі.

«Для покупки такої моделі доведеться накопичити грошей, але воно того варте», – запевняють колеги.

Друге місце зайняла Toyota Corolla, яка, за словами фахівців, настільки надійна, що її можна сміливо передавати у спадок. До того ж, у неї як і раніше немає певної цільової аудиторії – саме тому за кермом «Королли» можна зустріти і студента, і таксиста, і молоду дівчину (список, як ви зрозуміли, можна продовжувати нескінченно).

Трійку замкнув родстер Mercedes-Benz SLK. Спираючись на думки власників, колеги назвали його найнадійнішим кабріолетом в світі.

Четвертий і п’ятий рядки дісталися «японцям» – кросоверу Toyota RAV4 і сімейства Toyota Avensis, яке з 1997 по 2018 роки випускалося в трьох варіантах кузова: седан, ліфтбек і універсал (останні серійні машини зійшли з конвеєра в квітні минулого року).


Не пропустіть