Знаменитий український автомобільний завод ліквідовують

Запорізький автозавод, щодо якого в 2018 році Господарський суд Запорізької області порушив справу про банкрутство через численні борги, продасть на аукціоні нежитлову нерухомість і обладнання, повідомляє Центральна товарна біржа.

Всього ЗАЗ продасть на аукціоні 22 об’єкти за 419,3 млн. грн. Серед них: цехи (наприклад, машинобудівний), адміністративно-побутовий корпус, котельні та ін.

Правда, навіть якщо «ЗАЗ» продасть всі ці об’єкти і обладнання, він все одно не зможе повністю погасити борги, Загальна сума позовних вимог до цього підприємства становить 2,47 млрд. грн.

Тим часом, минулого місяця суд ухвалив рішення про фінансове оздоровлення Запорізького автозаводу. За шість місяців він повинен бути виведений зі стану банкрутства зі збереженням інфраструктури. Мета – відновлення випуску автомобілів.

Як продаж на аукціоні об’єктів нежитлової нерухомості і устаткування узгоджується з рішенням суду про фінансове оздоровлення «ЗАЗу» – не дуже зрозуміло. Можливо, продадуть об’єкти, які не потрібні для випуску авто.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть