ЗСУ отримають партію броньовиків Pantera T6 (Фото)

Збройні сили України отримають партію броньовиків Panthera T6 від невідомого постачальника. Про це повідомляють аналітики Ukraine Weapons Tracker, пише autoconsulting.com.ua.

Офіційно ніхто про постачання не заявляв. На техніці видно український камуфляж “Піксель”, що може говорити не про передачу, а закупівлю машин Україною.

Українська армія отримає на озброєння щонайменше три броньовики Panthera T6. Було сфотографовано ешелон з машинами у характерному для ЗСУ камуфляжі “Піксель”. Місце та дата зйомки не уточнюється. Також офіційно ніхто не анонсував передачі Pathera T6 в Україну. Аналітики пишуть, що з огляду на широку доступність машин на ринку озброєння постачальника неможливо назвати. Проте українське забарвлення може говорити про те, що броньовики замовила Україна.

Panthera 6T – це розробка компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів Minerva Special Purpose Vehicles. Незважаючи на широку доступність машини на ринку озброєнь, інформації у відкритому доступі про її характеристики не так вже й багато. Відомо, що як шасі виступає Toyota Land Cruiser 79-серії. У машину встановлюють 4-літровий двигун V6, постійний повний привід і ручна коробка передач. Також Panthera T6 оснащується дистанційно керованими камерами. Опціонально можна встановити кулемет на дах автомобіля.


Не пропустіть