Канадська компанія виготовлятиме в Україні бронеавтомобілі (Фото)

Канадська компанія Roshel активно інтегрується в український оборонно-промисловий комплекс (ОПК). Кожен другий її бронеавтомобіль відправляють до Збройних Сил України чи інших силових відомств. Варто відзначити, що третина працівників на заводах Roshel – це вимушені переселенці з України.

З моменту початку конфлікту Roshel вже поставила до Сил оборони України 1 140 машин моделі Senator. Це робить ці бронеавтомобілі одними з найпоширеніших у російсько-українській війні. Бронеавтомобілі Senator показали високу ефективність і надійність у бойових умовах, завдяки чому здобули значну популярність серед українських військових.

Компанія планує офіційно стати частиною українського оборонного комплексу і значно сприяти розвитку економіки країни. Roshel має намір інвестувати десятки мільйонів доларів у створення заводу в Україні, що підтримає місцеву економіку. Генеральний директор Roshel Роман Шимонов переконаний, що нове підприємство зможе успішно конкурувати з місцевими виробниками та експортувати бронемашини до Європи, залучаючи валюту в Україну.

Основним продуктом компанії є багатофункціональна броньована машина Roshel Senator. Цей бронеавтомобіль розроблений для забезпечення максимального захисту та маневреності в бойових умовах. Senator оснащений міцним броньованим корпусом, здатним витримувати вогонь стрілецької зброї, вибухові пристрої та уламки. Потужний 6,7-літровий дизельний двигун V8 від Ford, який видає 400 кінських сил, забезпечує високу прохідність і швидкість.

Крім того, Senator обладнаний сучасними системами зв’язку, спостереження та навігації, що дозволяє ефективно виконувати бойові завдання. Інтер’єр автомобіля адаптований для комфорту екіпажу та оснащений додатковими засобами безпеки. Завдяки таким характеристикам, Roshel Senator стає незамінним інструментом у сучасних бойових операціях та забезпечує високий рівень захисту для своїх пасажирів.

Джерело epravda.com.ua

Не пропустіть