Новий Nissan X-Trail отримає турбодвигун зі змінним ступенем стиснення (Фото)

Японська автомобілебудівна компанія Nissan влітку поточного року випустить на ринок Китаю кросовер X-Trail нової генерації. Нещодавно стало відомо, що в моторній гамі новинки може з’явитися турбодвигун зі змінним ступенем стиснення.

На американському ринку кросовер Nissan X-Trail нового покоління вже доступний для покупки, в Піднебесній з’явиться тільки в червні цього року. За даними китайських джерел, новинка отримає розширену моторну гамму, причому в даному випадку мова йде поки лише про КНР.

Якщо американська версія нового Nissan X-Trail під капотом оснащується 2,5-літровим чотирициліндровим «атмосферником», генеруючим 181 к.с., що працює в парі з варіатором і переднім приводом, то китайська отримає турбомотор. Це буде сучасний 3-циліндровий VC-Turbo, з робочим об’ємом 1,5 літра. Піковий крутний момент у агрегату дорівнює 300 Нм, пов’язаний він з варіаторною трансмісією і системою повного приводу.

У число оснащення Nissan X-Trail нового покоління входить кілька систем активної і пасивної безпеки, в тому числі стабілізації і попередження лобових зіткнень. Також передбачається адаптивний круїз-контроль, електричний привід двері багажного відсіку, панорамний дах і інше.


Не пропустіть