Porsche показав новий спортивний кросовер

На автосалоні в столиці Японії дебютував Porsche Macan GTS.

Навесні на гоночному треку Аскарі та прилеглих доріжках ми познайомилися з усією лінійкою моделей Porsche з шильдиками GTS (подробиці – у статті «Червона армада») і визнали їх відмінним компромісом між базовими версіями і потужними Turbo і GT. Не вистачало в цьому ряду лише однієї машини – кроссовера Macan GTS. Його-то німці і привезли на автосалон в Токіо.

Букви GTS за версією Porsche означають Gran Turismo Sport. За Sport відповідає форсуванні до 360 к.с. і 500 Н ∙ м трилітрова «шістка» з двома турбінами, тобто, в порівнянні з Porsche Macan S у новачка на 20 к.с. і 40 Н ∙ м більше. Тому і до 100 км / год він розганяється швидше на 0,2 сек – за 5,2 сек. А при замовленні опціонального пакету Sport Chrono додається режим контролю старту, в якому Macan GTS витрачає на спурт до сотні всього 5 секунд. Максимальна швидкість – 256 км / год.

На користь «Великого туризму» говорить традиційне для моделей GTS багате оснащення. Сидіння і елементи салону обтягнуті алькантарою, в стандартну комплектацію входить активна підвіска PASM із зменшеним на 15 мм кліренсом, «розумні» світлодіодні фари PDLS Plus і новий мультимедійний комплекс PCM з 8-дюймовим екраном і розширеними можливостями комунікації зі смартфонами.

І, звичайно, який же GTS без акцентів на чорних деталях? Матові 20-дюймові колісні диски RS Spyder, патрубки спортивної випускної системи та елементи зовнішньої обробки пофарбовані саме в чорний. Як і належить Porsche з лінійки GTS, Macan хизується аеродинамічним обвісом Sport Design.


Не пропустіть