Mitsubishi Outlander вийшов в абсолютно новому кузові: від колишнього кросу не залишилося нічого (Фото)

В рамках автосалону, який зараз проходить в китайському Чунціні, компанія Mitsubishi представила оновлений Outlander у виконанні Space Sojourn Edition. Незважаючи на те, що це концепт-кар (причому, ймовірно, мова йде про спеціальну версію), японський кросовер зовні кардинально змінився: змінився навіть його силует.

Представлена новинка по ряду параметрів більше нагадує повноцінний позашляховик. Крім оригінального кольору кузова на схожість з такими автомобілями вказують великі крила квадратної форми, які приховують великі колеса з вседорожньою гумою. Від стандартного Outlander новинка запозичила подовжений капот і завалені передні стійки. Також у даній моделі проглядається характерний для звичайного кросовера «ніс». Але він витриманий в абсолютно іншій стилістиці.

У представленої новинки замість решітки радіатора і повітрозабірника встановлена ​​лакована заглушка чорного кольору. Дане дизайнерське рішення побічно свідчить про те, що дебютував в Чунціні Outlander комплектується електродвигунами. У новинки, як і у стандартного кросовера, спереду розташовуються декоративні планки, які входять під низ вузької головної оптики. З боків глибоко переробленого переднього бампера розміщені ромбовидні світлодіодні вогні (або їх імітація). Знизу від них винесені вентиляційні отвори, які переходять в звужений повітрозабірник.

Не менш примітно виглядає і корма представленої новинки. Ззаду також встановлена ​​велика лакована панель, на якій розміщена назва японської марки, написане великими літерами. Кормова оптика представлена ​​у вигляді дуже довгої світлодіодної смужки, яка йде уздовж центру багажних дверей, а потім, здійснюючи «розворот», опускається уздовж стійок до самого бампера. Компанія Mitsubishi поки не повідомляє, чи буде випускати такий Outlander на ринок. Не розкриває виробник і технічних деталей свою новинку.


Не пропустіть