Свіжі подробиці про новий Mercedes-Benz CLA

При зміні поколінь маленький седан Mercedes стане просторішим, але не втратить свого шарму.

Як вдалося з’ясувати німецькому виданню Auto Bild, новий Mercedes-Benz CLA буде відрізнятися новим характерним дизайном з трапецієподібною решіткою радіатора, вузькими фарами і похилим дахом.

2f99c96626b8561db549cf61f2eb52e3_orig

В основу нового Mercedes-Benz CLA буде покладена платформа MFA2, спільна з новим А-класом. Використання нової архітектури дозволить зробити автомобіль легшим і одночасно просторішим, завдяки чому модель стане привабливішою для тих покупців, у кого вже є сім’я. Крім того, в модельному ряду CLA може з’явитися і ще один тип кузова – універсал Shooting Brake.

3effc17964f60ac14b983a1b5187b811_orig

А ось про двигуни нового Mercedes-Benz CLA поки що нічого не повідомляється, принаймні офіційно. Втім, якщо врахувати, що автомобіль буде побудований на загальній платформі з майбутнім хетчбеком А-класу, можна припустити, що головна ставка буде зроблена на нові як трьох-, так і чотирициліндрові мотори. Причому в першому випадку мова йде про агрегати, запозичених у альянсу Renaut / Nissan. Крім того, не виключається поява гібридної версії і зарядженої модифікації AMG, яка буде розвивати близько 400 кінських сил.

Вихід нового Mercedes-Benz CLA на ринок запланований на 2019 рік.