Пройшла презентація ексклюзивного кросовера TOYOTA C-HR (Відео)

16 грудня в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» відбулася ексклюзивна вечірка – презентація цілком нового кросовера TOYOTA C-HR.

Toyota C-HR –ультрасучасний міський кросовер, поєднання авангардного стилю, інноваційних технологій та преміальних матеріалів.

Натхненний формою діаманта, дизайн нового Toyota CH-R вражає витонченими та водночас брутальними лініями. Стильний, сучасний, палкий, вишуканий – кожний сантиметр Toyota C-HR наповнений енергією. Здається, що він рухається, навіть коли стоїть на місці. Цей автомобіль пасує тим, хто звик жити на повну.

Його емоційний характер доповнюють чіткі лінії та глянцева кабіна з дахом, що має «плаваючий» дизайн. Поєднання світлодіодних передніх фар, решітки радіатора з ромбоподібним малюнком та характерні світлодіодні задні фари, які мають форму бумеранга, довершують імідж автомобіля.

Новий Toyota C-HR буде представлено в Україні в трьох комплектаціях на вибір – Active, Style, Premium*, у восьми кольорах екстер`єру та чотирьох кольорах інтерєру.


Не пропустіть