Toyota показала нову Camry (Фото)

Японці показали американську версію повністю нового седана, побудованого на модульній платформі TNGA, пише auto.mail.ru.

Зміна платформи на TNGA (Toyota New Global Architecture) продиктувала появу задньої двохважельної підвіски замість колишніх стійок McPherson, зниження центру ваги і подовження колісної бази відразу на 49 мм (до 2824 мм).

При цьому габарити седана майже не змінилися: довжина – 4859 мм, ширина – +1839 мм (показники машини нинішнього покоління – 4850 і 1825 мм, відповідно). А ось висота зменшена на 30 мм, через що конструкторам довелося встановити нижче передні і задні сидіння.

У конструкції кузова великий відсоток займають високоміцні сталі, чому зросла жорсткість кузова. До речі, традиційно для американського ринку Toyota пропонує «стандартний» і «спортивний» варіанти оформлення кузовів, які відрізняються обвісом.

Незважаючи на прогнози, японці не зважилися на впровадження турбомотора. Базові версії будуть оснащуватися абсолютно новим 2,5-літровим 4-циліндровим атмосферником і 8-ступінчастим автоматом.

На базі нового двигуна також створена гібридна силова установка, до складу якої входять електромотор і варіатор. А тим, хто віддає перевагу традиційним рішення, адресований модернізований варіант класичного 3,5-літрового V6.

Інтер’єр повинен здивувати не тільки асиметричним оформленням передньої панелі, але і новим рівнем якості – в обробці використані куди більш дорогі матеріали. Ще один цікавий момент – доступний як опція проекційний дисплей діагоналлю 10 дюймів.

У США навіть стартові комплектації будуть оснащені вкрай щедро: обіцяні десять подушок безпеки, камера заднього виду, точка доступу Wi-Fi і повний набір електронних асистентів, включаючи систему автоматичного гальмування, адаптивний круїз-контроль і «розумне» дальнє світло.

Заокеанські дилери почнуть торгувати седанами нового покоління під кінець літа.


Не пропустіть