Volvo виходить у сегмент преміальних седанів з S90

Новий седан S90 має цілий комплекс передових технологій від безпеки до комунікацій, включаючи додатки та послуги на базі хмарних рішень, пише auto.ria.com.

Новий Volvo S90 обладнаний передовою системою Pilot Assist для напівавтономного керування автомобілем. Система включає акуратний підрулюючий ефект, що дозволяє утримувати автомобіль в межах дорожньої розмітки на швидкості до 130 км/год, а для роботи цієї технології вже немає необхідності рухатись за іншим транспортним засобом.

75872

Volvo S90 буде оснащуватись екологічно чистим і потужним гібридним двигуном T8 Twin Engine plug?in. Автомобіль має один із найрозкішніших салонів та може похизуватись однією з найбільш передових мультимедійних систем у своєму класі.

S90 представляє інновацію світового масштабу, реалізовану в системі City Safety ? це функція виявлення великих тварин. Система здатна виявити на дорозі таких тварин, як лосі, коні і олені, причому не тільки вдень, але і вночі. Система включає інтуїтивно зрозумілі засоби попередження водія і активацію гальм, щоб допомогти уникнути наїзду на тварину. У процесі створення S90 також використовувався новий симулятор Volvo Cars для розробки передового шасі.

75872

Презентацію Volvo S90 заплановано на міжнародному автосалоні в Детройті.


Не пропустіть