Kia потроху розсекречує популярний кросовер Soul (Фото)

Компанія KIA випустила останній тизер нового покоління свого популярного кросовера Soul, майже повністю розкривши зовнішній вигляд моделі і частково показавши деталі салону перед дебютом новинки, запланованим на 28 листопада в рамках автосалону в Лос-Анджелесі.

Soul 2020 модельного року збереже квадратні риси дизайну, властиві попередникові з деякими незначними змінами і більш агресивними лініями, а ось внутрішній простір KIA показав вперше – тут варто звернути увагу на перероблену передню консоль з новою інформаційно-розважальною системою, дисплей якої розташований під вентиляційними отворами.

Головною новиною стала інформація про гібридизації KIA Soul, який, за останніми даними, отримає електричну силову установку на 39 кВт c діапазоном пробігу в 225 кілометрів. Така ж встановлюється на «молодшу» версію електричного кросовера KIA Niro.

Однак гібридний Soul буде продаватися в обмежених кількостях і лише на обраних ринках. Замість цього на Soul очікуються 2-літровий бензиновий атмосферник і 1,6-літровий турбований мотори, що працюють в парі з 7-ступінчастим автоматом.


Не пропустіть