Нова Kia Optima Sportswagon проводить зимові випробування (ФОТО)

Корейський виробник проводить зимові випробування нового універсала Kia Optima Sportswagon (SW).

Четверте покоління моделі Optima вперше отримає модифікацію в кузові універсал за весь час існування. Прототип, представлений на шпигунських фото ховається під великою кількістю камуфляжу, але завдяки концепту SPORTSPACE, який демонструвався на Женевському автосалоні 2015 року, ми вже маємо попереднє поняття про модель, вихід якої очікується пізніше в цьому році. Залишається сподіватися, що вельми привабливий дизайн концепту НЕ буде загублений в процесі переходу у виробничий варіант.

Представлений на фото автомобіль, швидше за все, оснащений 4-циліндровим 1,7-літровим турбодизелем, судячи по єдиному вихлопному патрубку. Віддача цього мотора на європейській версії седана Kia Optima становить 139 к.с. і 340 Нм крутного моменту.

Більш привабливим виглядає 2,0-літровий турбомотор потужністю 245 к.с. і 353 Нм, що встановлюється на топову версію GT. Вона також відрізняється більш агресивним кузовом і подвійним вихлопом. Також варто згадати 2,0-літровий “атмосферник” і плагін-гібридну версію, аналогічну корейському варіанту K5, випущеному в листопаді минулого року.

Універсал Kia Otpima Sportswagon може бути представлений вже в березні на Женевському автосалоні, але виробник також може дочекатися Паризького автосалону в жовтні. Є й погана новина для любителів корейської марки в США – американської версії універсала не планується, оскільки він буде конкурувати з новим Sportage.


Не пропустіть