В об’єктив потрапив лімузин майбутнього президента США

У листопаді 2016 року в США пройдуть вибори нового президента. І вже сьогодні шпигуни засікли новий броньований лімузин майбутнього глави держави, пише autocentre.ua.

Президентський лімузин був знятий одним з папарацці на випробувальному полігоні. Машина була неабияк закамуфльована, однак неозброєним поглядом видно, що це буде Cadillac – досить подивитися на решітку радіатора в дусі кросовера ХТ5 і седана СТ6. Як і чинний лімо-Кадиллак Барака Обами, в основі нової машини буде також покладено вантажне шасі марки GM, здатне витримати багатотонну броню.

Нагадаємо, що останні 30 років броньовані лімузини для президентів США будував виключно концерн General Motors і, схоже, це співпраця буде продовжена. Ще в 2013 році американське Міністерство національної безпеки запропонувало модернізувати машину першої особи держави.

Подивимося, чим же здивує президентський лімузин на цей раз. Машину розсекретять після виборів у листопаді, і вона повинна здатися публіці вже на інавгурації. Хоча багато характеристики автомобіля так і залишаться таємницею в ім’я безпеки президента.


Не пропустіть